Jdi na obsah Jdi na menu

Obecná charakteristika školy

 Mateřská škola se stala samostatným právním subjektem 1. září 2005. V minulosti fungoval provoz školy samostatně, posléze byl zařazen pod vedení ředitelství  Základní školy Staré Sedlo, okres Sokolov, a to až do 31. srpna 2005. V této době byla základní škola zrušena a provoz mateřské školy nadále zachován.

Jednotřídní mateřská škola je umístěna v budově bývalého zámečku a využívá prostory v 1. podlaží. Pro celodenní pobyt dětí slouží prostorné místnosti, které vyhovují nejrůznějším skupinovým i individuálním činnostem, odpočinku a volnému pohybu. Děti se v interiéru mateřské školy mohou cítit spokojeně, jistě a bezpečně.

V přízemí budovy je sídlo Obecního úřadu, který mateřské škole poskytl využívání okolního ohrazeného a velkého zatravněného pozemku porostlého stromy a keři. Je zde k dispozici zrenovované pískoviště s pergolou, kolotoč, dětská hrací sestava s horolezeckou stěnou, závěsnou houpačkou a skluzavkou, pružinové houpačky, malý domeček a stoleček se sedátky, altán. Nedaleko od budovy zámečku jsou lesy, potůček, řeka a louky, což umožňuje velmi pěkné procházky a soužití dětí s přírodou.

O VAŠE DĚTI SE STARAJÍ:

Bc.  Lenka Krištůfková

Vendulka Märzová

Hana Pomichalová

Jana Macková 

POVĚŘENEC:

Ing. Stanislav Novák, kontakt - email: poverenec@gmail.com, tel. : 606 070 185

pokračování